دعوت 124 مدال آور فدراسیون بدنسازی به مراسم تجلیل از قهرمانان – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

دعوت 124 مدال آور فدراسیون بدنسازی به مراسم تجلیل از قهرمانان - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری برای شما به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، با اینکه از سال 97 به بعد مدال آوران فدراسیون بدنسازی از لیست تجلیل از قهرمانان خارج شده بودند، اما در سال های اخیر بارها با نامه نگاری و رایزنی به صورت حضوری و غیرحضوری قهرمانان و مسیولان فدراسیون خواستار بازگشت به لیست مدال آورانی شدند که هر ساله با حضور رییس جمهور مورد تجلیل قرار می گیرند.

با ارسال دعوتنامه های مراسم تجلیل از قهرمانان سال 1402 با حضور رییس جمهور مشخص شد که 124 مدال آور فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به این مراسم دعوت شده اند.

بدین ترتیب با مساعدت وزیر ورزش و جوانان بعد از 6 سال انتظار بار دیگر این اتفاق مبارک برای فدراسیون بدنسازی رخ داد و قهرمانان این فدراسیون روز سه شنبه در حضور رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان مورد تجلیل قرار می گیرند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دعوت 124 مدال آور فدراسیون بدنسازی به مراسم تجلیل از قهرمانان – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دعوت 124 مدال آور فدراسیون بدنسازی به مراسم تجلیل از قهرمانان – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.