دستگیری عاملان قمه کشی در بیمارستان ابن سینا لرستان

دستگیری عاملان قمه کشی در بیمارستان ابن سینا لرستان

برای شما/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از شناسایی و دستگیری 3 عامل شرارت و قمه کشی در بیمارستان ابن سینا نورآباد خبر داد.

سردار یحیی الهی بامداد 26 اردیبهشت در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر ورود 3 شرور قمه به دست در بیمارستان ابن سینا این شهرستان، بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند که قبل از حضور ماموران این افراد متواری شده بودند.

وی افزود: ضمن صدور دستورات لازم و هدایت تیم های عملیاتی اعزامی، کمتر از 2 ساعت عاملان شرارت شناسایی، با هماهنگی قضایی و طی یک عملیات ضربتی و مقتدرانه هر 3 نفر در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه 3 دستگاه خودرو در این رابطه توقیف و روانه پارکینگ شده است، افزود: افرادی که به هر نحو بخواهند مخل نظم و امنیت شوند بدانند پلیس و دستگاه قضایی بدون اغماض و با قاطعیت با آنان برخورد خواهد شد.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری عاملان قمه کشی در بیمارستان ابن سینا لرستان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری عاملان قمه کشی در بیمارستان ابن سینا لرستان"، کلیک کنید.