دروازه بان پرسپولیس همچنان خواهان جدایی – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

دروازه بان پرسپولیس همچنان خواهان جدایی - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، لیست بازیکنان پرسپولیس در حالی برای فصل آینده آماده می شود که احمد گوهری و مهدی عبدی پس از حضور قرضی در تیم های دیگر باید دوباره به این تیم بازگشته و برای سرخپوشان بازی کنند.

عبدی که در تراکتور تبریز نتوانست عملکرد مطلوبی داشته باشد با توجه به مصدومیتی که در هفته های پایانی پیدا کرد حالا به پرسپولیس باز می گردد تا شانس خود را بار دیگر برای پیدا کردن فرصت کافی بازی در این تیم پیدا کند.

این در حالی است که گوهری وضعیت کاملا متفاوتی در مسیر بازگشت به پرسپولیس دارد. گلر فصل گذشته آلومینیوم اراک که فصل نسبتا خوبی را در این تیم پشت سر گذاشت با توجه به ادامه حضور علیرضا بیرانوند نمی خواهد بار دیگر زیر سایه دروازه بان شماره یک تیم ملی و نیمکت نشینی های متوالی در سرخپوشان قرار بگیرد. از این رو آلومینیوم همچنان خواهان حفظ اوست اما پرسپولیس در قبال این بازیکن سکوت کرده است و منتظر پشت سر گذاشتن روزهای پیش رو در نقل و انتقالات تابستانی است تا در این خصوص تصمیم گیری کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دروازه بان پرسپولیس همچنان خواهان جدایی – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دروازه بان پرسپولیس همچنان خواهان جدایی – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.