دردسر بزرگ آبی پوشان در دیدار مقابل پرسپولیس

دردسر بزرگ آبی پوشان در دیدار مقابل پرسپولیس

آفتاب نیوز :

تیم استقلال خوزستان تحت هدایت سیروس پورموسوی در نیم فصل دوم و با گذشت 27 هفته از رقابت های لیگ برتر، با ثبت 4 برد، 10 تساوی و 13 باخت و 22 امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

عملکرد ضعیف آبی پوشان خوزستانی در نیم فصل اول، مدیران این باشگاه را بر آن داشت تا تیم را برای نیم فصل دوم تقویت کنند تا بتوانند در پایان لیگ بیست وسوم شرایط بهتری داشته باشند.

برهمین اساس عثمان دونگ در نیم فصل دوم یکی از خرید های خارجی بود که به خوزستان آمد و با توجه به عملکرد فوق العاده او در ترکیب تیم باعث شد که تیم ساختار دفاعی بهتری داشته باشد.

او در لیگ بیست وسوم در هفته های 23 و 25 لیگ برتر گل های حساس و سرنوشت سازی را برای استقلال خوزستان به ثمر رساند و همین موضوع باعث شد که او یکی از مهره های تاثیرگذار تیم باشد.

این مدافع سنگالی 24 ساله که در دیدار قبلی مقابل نساجی مازندران با خطای که انجام داد باعث شد آبی های خوزستان با شکست سنگینی مواجه شوند. غیبت این مدافع تنومند در بازی هفته آینده می تواند برای آبی های خوزستان گران تمام شود.

در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر، دو تیم پرسپولیس تهران و استقلال خوزستان در ورزشگاه آزادی در روز جمعه از ساعت 19:45 به مصاف هم خواهند رفت. آبی پوشان برای بقا در لیگ شرایط حساسی را در سه هفته پایانی دارند و برای نجات از خطر سقوط به امتیازات دیدار های هفته های باقیمانده نیاز مبرم دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دردسر بزرگ آبی پوشان در دیدار مقابل پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دردسر بزرگ آبی پوشان در دیدار مقابل پرسپولیس"، کلیک کنید.