خبری از مرد هشترودی سقوط کرده به چاه نیست – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

خبری از مرد هشترودی سقوط کرده به چاه نیست - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری برای شما، فرید قشلاقی در گفت وگویی اظهار کرد: به محض اطلاع از سقوط مرحوم بهروز ابوالحسنی به داخل چاه، از تمامی ظرفیت های امدادی هشترود اعم از آتش نشانی، اورژانس، هلال احمر و نیروهای محلی برای خارج کردن فرد سقوط کرده به چاه استفاده شده اما به نتیجه نرسیده ایم.

وی افزود: چاهی که مرحوم ابوالحسنی به داخل آن سقوط کرده دارای عمق 60 متر و قطر 40 سانتی متر بوده و این امر، کار را برای امدادگران بسیار سخت کرده است.

وی ادامه داد: علاوه بر نیروهای امداد و نجات هشترود نیروهای کمکی شهرستان های میانه، مراغه، تبریز و تهران نیز در محل حادثه حضور یافتند اما با توجه به سختی کار، هنوز افراد حاضر بر سر صحنه نتوانستند پیکر این جوان هشترودی را از چاه خارج کنند.

فرماندار هشترود اضافه کرد: برای خارج کردن این فرد از داخل چاه، هم اکنون چندین دستگاه بیل مکانیکی به همراه سایر نیروهای امدادی به صورت شبانه روزی در تلاش هستند تا بتوانند با حفر کانال و راه دسترسی به چاه مورد نظر، پیکر این جوان را از محل حادثه خارج کنند.

وی گفت: در شرایط بروز بحران ناشی از عوامل طبیعی و عواملی که به دست بشر اتفاق می افتد نیاز به تجهیزات خاص است که متاسفانه در این شهرستان با کمبود این ملزومات مواجه هستیم.

قشلاقی ادامه داد: از همان ساعات اولیه وقوع سانحه تا به الان بخشدار بخش نظرکهریز شهرستان هشترود به همراه کلیه ظرفیت های امدادی هشترود در محل حادثه حاضر هستند و برای خارج کردن جسد به صورت جهادی تلاش می کنند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت هرگونه پیش آمد، توسط رسانه ها به عموم مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبری از مرد هشترودی سقوط کرده به چاه نیست – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبری از مرد هشترودی سقوط کرده به چاه نیست – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.