حمله توپخانه ای حزب الله لبنان به پایگاه صهیونیست ها

حمله توپخانه ای حزب الله لبنان به پایگاه صهیونیست ها

حزب الله لبنان از حمله توپخانه ای دقیق به پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی واقع در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

به گزارش برای شما، کانال تلگرامی رسانه جنگ مقاومت اسلامی لبنان (حزب الله) امروز (شنبه) با انتشار بیانیه ای اعلام کرد نیروهای این گروه در حمایت از مردم مقاوم فلسطین در نوار غزه و در راستای پشتیبانی از مقاومت دلیر و شریف آنها، ساعت 10:45 صبح امروز هشتم ژوین 2024 پایگاه «زرعیت» (واقع در منطقه الجلیل علیا در نزدیکی مرزهای لبنان) را با آتش توپخانه هدف قرار داد و این پایگاه مورد اصابت مستقیم قرار گرفت.

نوار مرزی لبنان و شمال سرزمین های اشغالی فلسطین از زمان شروع عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین و جنگ غزه، شاهد حملات متقابل حزب الله لبنان و رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان تاکید دارد تا زمان توقف جنگ غزه حملاتش علیه رژیم صهیونیستی را متوقف نمی کند.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله توپخانه ای حزب الله لبنان به پایگاه صهیونیست ها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله توپخانه ای حزب الله لبنان به پایگاه صهیونیست ها"، کلیک کنید.