حق عایله مندی و اولاد حقوق بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته روی هوا!

در شرایطی که قرار بود افزایش حق عایله مندی و اولاد بازنشستگان بر اساس مصوبات بودجه 1403، با تاخیر یک ماهه، از اردیبهشت واریز و معوقه فروردین ماه نیز در ماه های آینده پرداخت شود، حالا نه تنها این وعده عملی نشده، بلکه اصلا مبلغی تحت این عناوین پرداخت نشده است.

حق عایله مندی و اولاد حقوق بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته روی هوا!

آفتاب نیوز :

بررسی ها نشان می دهد حق عایله مندی و اولاد حقوق بازنشستگان کشوری، مربوط به اردیبهشت ماه سال جاری، پرداخت نشده است و همین موضوع باعث نارضایتی و اعتراض این قشر شده است.

هنوز داستان عدم واریز خسارات درمانی بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری مربوط به نیمه دوم سال 1402، تحت قرارداد شرکت آتیه سازان حافظ حل نشده است؛ در شرایطی که تازه پس از گذشت 2 ماه از سال، قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان این بار با بیمه ملت منعقد شده و هنوز درباره پرداختی های بازنشستگان در سال جدید اطلاع رسانی نشده، این قشر نازنین با ماجرای تازه ای روبه رو شده اند؛ بنابراین گزارش، داستان از این قرار است: «در حالی که قرار بود افزایش حق عایله مندی و اولاد بازنشستگان بر اساس مصوبات بودجه 1403، با تاخیر یک ماهه، از اردیبهشت واریز و معوقه فروردین ماه نیز در ماه های آینده پرداخت شود، حالا نه تن ها این وعده عملی نشده، بلکه اصلا مبلغی تحت این عناوین پرداخت نشده و بازنشستگان در کمال تعجب با کاهش دریافتی مواجه شده اند.»

حال باید دید پاسخ مسوولان صندوق بازنشستگی در این باره چیست. از یاد نبریم که این قشر عمری را زحمت کشیده اند که در این سن و سال حداقل کمی طعم آرامش را بچشند.

منبع: نواندیش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حق عایله مندی و اولاد حقوق بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته روی هوا!" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حق عایله مندی و اولاد حقوق بازنشستگان کشوری و فرهنگیان بازنشسته روی هوا!"، کلیک کنید.