حضور خانواده نشر سازمان تبلیغات در نمایشگاه کتاب با 2687 عنوان 

حضور خانواده نشر سازمان تبلیغات در نمایشگاه کتاب با 2687 عنوان 

خانواده نشر سازمان تبلیغات اسلامی با 2687 عنوان کتاب در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارند.

به گزارش برای شما، همانند سال های گذشته ناشران بنیاد کتاب سازمان تبلیغات اسلامی با دستانی پر در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب حاضر شده اند. انتشارات سوره برای شما و نشر مهرک به عنوان بخش کودک و نوجوان این نشر با 1520 عنوان کتاب، انتشارات خوارزمی با 105عنوان، انتشارات امیرکبیر با 512 عنوان کتاب، انتشارات بین الملل با 350 اثر و انتشارات صاد با 200 عنوان کتاب در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

سوره برای شما و مهرک

انتشارات سوره برای شما با 1120 عنوان کتاب که 115 کتاب از آن ها جدیدا به چاپ رسیده در سی وپنجمین نمایشگاهبین المللی کتاب حضور خواهد داشت. از عناوین جدید، می توان به «آبنبات لیمویی»، «پری خانه ما»، «پرسه در لوسیل»، «آذرخش و رقص فانتوم ها»، «تهرانِ جان»، «ریل هایزنگ زده»، «کاملا»، «شبیه افسانه ها»، «ما غیرممکنیم» و «آواز آن پرنده آتشین» اشاره کرد.

علاوه بر کتاب هایی با موضوع ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، عناوین بسیاری با موضوع رمان، خاطره نگاری، روایت، شعر نو و کلاسیک، هنرهای نمایشی، زندگی نامه، موسیقی و … در نمایشگاه عرضه خواهد شد.

در نمایشگاه امسال، انتشارات سوره برای شما در کنار عرضه کتاب، فعالیت های فرهنگی متعددی همچون رونمایی، جلسات نقد و بررسی کتاب و جشن امضا با حضور نویسندگان نام آشنا و چهره های فرهنگی و هنری را تدارک دیده است. مهرک نیز 400 عنوان کتاب کودک و نوجوان در این نمایشگاه عرضه می کند.

شرکت چاپ و نشر بین الملل

انتشارات بین الملل با 350 عنوان کتاب که 60 کتاب جدید هستند در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب حضور خواهد داشت.

بیشترین موضوعات انتشارات بین الملل پیرامون تاریخ اسلام و تشیع، خانواده، تاریخ معاصر ایران، شعر و ادبیات داستانی است، که برخی از عناوین جدید عبارتند از؛ «از سلاخ خانه تا مهدیه»، «بازنویسی منتهی الآمال»، «خون هایش»، «علمدار پاراچنار»، «ارض موعود»، «سیره نامه امیرالمومنین، جلد 4»، «خاک نشین»، «فرار ماردوش»، «پرونده مختارنامه» و «دنیایی که آدم ساخت».

نشر صاد

انتشارات صاد با 200 عنوان کتاب که 35 اثر آن جدید است در سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب حضور خواهد داشت.

انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، فرهنگ و تمدن ایران اسلامی، سبک زندگی ضد استکباری، خانواده، حجاب، شهید حاج قاسم سلیمانی، موضوعات عاشورایی، تبلیغ ضد صهیونیستی، پیامبر اسلام صلی الله علیه وآله، پاسخ به سلفی گری و … از جمله موضوعات و سرفصل هایی است که انتشارات صاد با کتاب های خود در نمایشگاه کتاب حاضر شده است.

18 اثر تازه نشر صاد نوشته نویسندگان نوقلم این انتشارات است که در دوره های خودنویس شرکت داشته اند.

رونمایی از کتاب «پایتون» در سرای اهل قلم، برگزاری جشن امضا کتاب «بیروط» نوشته ابراهیم اکبری دیزگاه، رونمایی از کتاب «اساطیر در متون کهن فارسی» در سرای اهل قلم و نشست های نقد و بررسی و معرفی کتاب «دوران داوری» در سرای اهل قلم از جمله برنامه های جانبی این انتشارات در نمایشگاه است.

امیرکبیر و شکوفه

دو انتشارات امیرکبیر و شکوفه با 512 عنوان کتاب با موضوعات تاریخ اسلام و ایران، ادبیات ایران و جهان، فرهنگ و تمدن، سفرنامه، رمان های بزرگ دنیا، برخی آثار نویسندگانی، چون زرین کوب، آل احمد، مرضیه محمدزاده و محمد قهرمان و… در نمایشگاه بین المللی کتاب حضور دارند، که در این بین 71 عنوان کتاب تازه از زیر چاپ درآمده اند.

مجموعه های «رنج تو جاریست (فلسطین)»، «تاب آوری»، «اندیشه ایرانی»، «آمریکاشناسی»، «زنان مسلمان» و «اخلاق پژوهی» در امیرکبیر ومجموعه های «قصه های زیبای مولوی»، «ما خانواده ایم» و «یه کوچولو قصه» در نشر شکوفه از عناوین حاضر در این نمایشگاه است.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور خانواده نشر سازمان تبلیغات در نمایشگاه کتاب با 2687 عنوان " هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور خانواده نشر سازمان تبلیغات در نمایشگاه کتاب با 2687 عنوان "، کلیک کنید.