جوان 30 ساله در رودخانه دز غرق شد

جوان 30 ساله در رودخانه دز غرق شد

آفتاب نیوز :

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول، روح الله بهشتی فرد روز دوشنبه بیان کرد: شب گذشته خبر غرق شدن جوان 30 ساله اهل و ساکن دزفول در رودخانه دز به ستاد فرماندهی آتش نشانی دزفول اطلاع رسانی شد که ستاد فرماندهی عملیات بلافاصله گروه نجات غریق ایستگاه شماره یک و سه را به محل گزارش شده واقع در محدوده شرقی پل قدیم اعزام کرد.

وی ببان کرد: نیرو های آتش نشانی بلافاصله اقدام به گشت زنی و جستجو به دنبال فرد غرق شده کردند.

رییس آتش نشانی دزفول گفت: با وجود اطلاع رسانی و هشدار های متعدد به شهروندان به جهت بالا آمدن سطح آب و عدم ورود به محدوده رودخانه دز، شاهد کم توجهی بعضی شهروندان هستیم که در برخی موارد منجر به غرق شدن آن ها در رودخانه می شود.

بهشتی فرد بیان کرد: به محض مهیا شدن شرایط و پایین آمدن سطح آب، عملیات غواصی توسط اکیپ های غریق نجات سازمان انجام خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جوان 30 ساله در رودخانه دز غرق شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جوان 30 ساله در رودخانه دز غرق شد"، کلیک کنید.