جنایات هولناک دشمن صهیونیست اراده ملت فلسطین برای آزادی قدس شریف را نخواهد شکست

کنعانی:

جنایات هولناک دشمن صهیونیست اراده ملت فلسطین برای آزادی قدس شریف را نخواهد شکست

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جنایات هولناک و تکان دهنده دشمن صهیونیستی در نوار غزه و کرانه غربی، عزم و اراده ملت فلسطین برای آزادی سرزمین خود و قدس شریف از اشغال صهیونیست ها را نخواهد شکست.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری برای شما، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت خارجه ایران در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: مردان و زنان و جوانان فلسطین همراه با کودکان معصوم و رنجدیده خود، نماز عید سعید قربان را داغدار و مجروح و پردرد، اما مستحکم و مومن به نصرت الهی اقامه کرده اند.

سخنگوی وزارت امور خارجه تصریح کرد: جنایات هولناک و تکان دهنده دشمن صهیونیستی در نوار غزه و کرانه غربی، عزم و اراده ملت فلسطین برای آزادی سرزمین خود و قدس شریف از اشغال صهیونیست ها را نخواهد شکست.

وی گفت: دشمن صهیونیستی و هر که با اوست، در مقابل ایمان و صبر و عزم ملت فلسطین زانو خواهد زد، «الله اکبر و لله الحمد».

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنایات هولناک دشمن صهیونیست اراده ملت فلسطین برای آزادی قدس شریف را نخواهد شکست" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنایات هولناک دشمن صهیونیست اراده ملت فلسطین برای آزادی قدس شریف را نخواهد شکست"، کلیک کنید.