جای نکونام بودم همین الان استعفا می دادم

جای نکونام بودم همین الان استعفا می دادم

آفتاب نیوز :

گزیده صحبت های حسن روشن پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره شرایط استقلال و جواد نکونام را می توانید در زیر بخوانید:

نکونام آبرو و اعتبار مربیگری خودش را پای تیم گذاشته است و اگر اعتراض نکند فردا خودش باید جوابگوی نتایج تیم باشد و دو بازی را ببازد همه از چشم او می بینند.

من نمی دانم این خطیر پشتش به کجا گرم است که هیچ عملکردی نداشته، ولی از میز مدیریت استقلال تکان نمی خورد.

من اخیراً با کیومرث هاشمی صحبتی داشتم و گفتم افراد لایق و واجد شرایط زیادی بیرون مجموعه هستند که می توانند استقلال را مدیریت کنند، ولی رفته اند این آقا را از سوییس کشانده اند اینجا و همه دوست و رفقایش را هم به تیم آورده است.

همین آقا هر روز به من پیغام می دهد که بیا اینجا مسیولیت قبول کن و رییس سازمان فوتبال باش و رییس کمیته فنی باش و مسایلی از این دست که نمی دانم فایده اش چیست؟

همان اول فصل به من گفت بیا مسیولیت قبول کن و من گفتم علی سامره را کنار بگذار تا من بیاییم و او گفت سامره رفیق قدیمی من است و نمی توانم این کار را بکنم و من هم گفتم خداحافظ.

فکر می کنم می خواهند جواد نکونام را تحت فشار قرار دهند تا استعفا دهد، من اگر جای او بودم همین الان استعفا می دادم، چون تیم با زحمات او به صدر جدول رسیده و اگر در ادامه نتیجه نگیرد از چشم او می بینند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جای نکونام بودم همین الان استعفا می دادم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جای نکونام بودم همین الان استعفا می دادم"، کلیک کنید.