تیم های برتر گل کوچک محلات استان تهران مشخص شدند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، نخستین دوره مسابقات گل کوچک محلات استان تهران که با عنوان جام ابوذر به همت فدراسیون ورزش های همگانی، سازمان ورزش شهرداری و میزبانی شهرداری منطقه ۱۷ از هفته گذشته آغاز شده بود، با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان داد.

در این مسابقات که ۲۰۰ تیم از محلات مختلف تهران و شهرهای اطراف برگزار شد، تیم منطقه ۶ (شهید عباسپور) با پیروزی در دیدار فینال برابر تیم نارمک عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم ونکاج با پیروزی برابر قلب تهران در دیدار رده بندی سوم شد.

تیم های برتر گل کوچک محلات استان تهران مشخص شدند

مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور علیرضا مهدوی دبیر فدراسیون ورزش های همگانی، میثم آل بویه معاون اجتماعی شهرداری منطقه ۱۷، علیرضا بهره من معاون ورزش آقایان سازمان ورزش شهرداری تهران، سیدمهدی سیدعلی پیشکسوت داوری، حمید اقبالی مدیرعامل شرکت رایمون غرب، مرتضی فنونی زاده و پایان رافت پیشکسوتان فوتبال و جمعی از مدیران ورزش شهرداری برگزار و طی آن جوایز و جام تیم های برتر اهدا شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم های برتر گل کوچک محلات استان تهران مشخص شدند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم های برتر گل کوچک محلات استان تهران مشخص شدند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.