تیم ملی ریکرو بانوان ایران از صعود به المپیک بازماند

تیم ملی ریکرو بانوان ایران از صعود به المپیک بازماند

تیم ملی ریکرو بانوان ایران آخرین فرصت خود برای حضور در المپیک پاریس را نیز از دست داد.

به گزارش برای شما، آخرین مرحله از مسابقات کسب سهمیه المپیک در رشته تیراندازی با کمان در حالی از امروز در آنتالیا آغاز شد که در بخش بانوان، کمانداران ایران در مرحله مقدماتی مسابقات المپیک به مصاف رقبای خود رفتند.

تیم ریکرو بانوان با ترکیب حوریه حاحی حسینی، مبینا فلاح و یسنا پورماهانی با امتیاز 1955 در رده نهم قرار گرفت و در نخستین دیدار خود در مرحله حذفی مسابقات کسب سهمیه المپیک با نتیجه 5 بر 3 مقابل مغولستان به پیروزی رسید و به جمع 16 تیم برتر مسابقات راه پیدا کرد.

ملی پوشان ایران در مرحله یک هشتم نهایی مقابل ایتالیا با نتیجه 5 بر یک به پیروزی رسیدند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

در مرحله یک چهارم نهایی اما تیم ملی ریکرو بانوان ایران با نتیجه 6 بر 2 مقابل تیم چین شکست خورد و در یک قدمی کسب سهیمه از صعود به جمع چهار تیم برتر بازماند.

گفتنی است در صورتی که تیم ملی ریکرو بانوان ایران می توانست در این مسابقات به جمع چهار تیم برتر راه می یافت، راهی المپیک 2024 پاریس می شد.

انتهای پایان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تیم ملی ریکرو بانوان ایران از صعود به المپیک بازماند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تیم ملی ریکرو بانوان ایران از صعود به المپیک بازماند"، کلیک کنید.