تکواندو قهرمانی آسیا| کیانی در دور اول حذف شد/ صعود نصیری و رضایی به دور بعدی

تکواندو قهرمانی آسیا| کیانی در دور اول حذف شد صعود نصیری و رضایی به دور بعدی

ناهید کیانی در دور اول رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا با وجود استراحت در دور نخست، در اولین دیدار با شکست برابر نماینده تایلند حذف شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری برای شما، بیست و ششمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا، از امروز (پنجشنبه – 27 اردیبهشت ماه) در شهر دانانگ کشور ویتنام آغاز شد و سه نماینده کشورمان به رقابت با حریفان خود پرداختند.

نتیجه عجیب رقابت های امروز حذف ناهید کیانی قهرمان دوره گذشته آسیا در نخستین مبارزه خود در رقابت های وزن 53- کیلوگرم بود. کیانی که سید یک جدول 14 نفره این وزن بود، پس از استراحت در دور نخست به مصاف جونگ نماینده تایلند و در دور راند متوالی و با نتایج 3 بر یک و 2 بر یک مغلوب حریف خود شد تا قهرمان جهان و المپین تکواندو ایران وداعی زودهنگام با مسابقات داشته باشد.

در وزن 46- کیلوگرم بانوان، سعیده نصیری در نخستین مبارزه خود در دو راند متوالی و با نتایج 16 بر 3 و 12 بر صفر از سد نماینده مغولستان گذشت. نصیری در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف روکا اوکاموتو از ژاپن خواهد رفت.

متین رضایی نیز در وزن 63- کیلوگرم در نخستین مبارزه با نتیجه 2 بر صفر مقابل ساروکا از ژاپن پیروز شد تا حریف ذکریا قالی از عربستان در مرحله یک چهارم نهایی شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکواندو قهرمانی آسیا| کیانی در دور اول حذف شد/ صعود نصیری و رضایی به دور بعدی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکواندو قهرمانی آسیا| کیانی در دور اول حذف شد/ صعود نصیری و رضایی به دور بعدی"، کلیک کنید.