تکذیب یک شایعه عجیب درباره مالک پرسپولیس

تکذیب یک شایعه عجیب درباره مالک پرسپولیس

به گزارش خبرگزاری برای شما؛ پرسپولیس مسیر پر پیچ و تابی را برای خصوصی سازی طی کرد و در نهایت کنسرسیوم بانکی سهام عمده پرسپولیس را برعهده گرفتند که در این بین بانک شهر سهام بیشتری در اختیار دارد.

به گزارش ورزش سه، حال در ساعات اخیر موضوعی مهم از سوی برخی خبرگزاری ها و فضای مجازی مطرح شد که هواداران پرسپولیس را در خصوص آینده پرسپولیس و شیوه اداره آن نگران می کرد.

در خبرها آمده بود که بانک شهر به مدت 2 سال و تحت عنوان «مدیریت پیمان» اداره پرسپولیس را به شهرداری تهران واگذار خواهد کرد که این موضوع می توانست در شیوه مدیریت این تیم در فصل آینده تاثیرگذار باشد.

حال با پیگیری های انجام شده از مدیران پرسپولیس، این موضوع تکذیب شد و صحبت های یکی از مدیران این باشگاه نشان می دهد چنین اتفاقی صحت ندارد. بنابراین بانک شهر که عمده سهام پرسپولیس را به عنوان مالک این باشگاه در اختیار دارد به طور مستقیم وظایف مدیریتی را اداره خواهد کرد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکذیب یک شایعه عجیب درباره مالک پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکذیب یک شایعه عجیب درباره مالک پرسپولیس"، کلیک کنید.