توافق حسین گودرزی با سپاهان

توافق حسین گودرزی با سپاهان

آفتاب‌‌نیوز :

حسین گودرزی مدافع چپ پای فصل گذشته تیم شمس آذر با باشگاه سپاهان به توافق رسید. این بازیکن که پیشنهاداتی از تیم‌های مدعی داشت سرانجام تیم سپاهان را برای مقصد فصل آینده خود انتخاب کرد. استقلال، پرسپولیس و سپاهان خواهان جذب این بازیکن آینده دار بودند که البته این بازیکن از نیم فصل گذشته در لیست خرید جواد نکونام قرار داشت و پس از پیشنهاد استقلال برای جذبش، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که تیم مورد علاقه او استقلال است و قصد دارد در آینده به این تیم بپیوندد، اما امسال با سرباز شدن ابوالفضل جلالی و در حالی که هواداران استقلال انتظار خرید گودرزی را داشتند، جواد نکونام میلاد زکی پور را برای جانشینی جلالی انتخاب کرد تا همین حرکت باعث شود حسین گودرزی با باشگاه سپاهان وارد مذاکره شود و با این تیم به توافق برسد.

گودرزی از بهترین مدافعان چپ فصل قبل و از پدیده‌های لیگ بیست و سوم بود که بعد از بازی‌های درخشان توسط امیر قلعه نویی به تیم ملی دعوت شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توافق حسین گودرزی با سپاهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توافق حسین گودرزی با سپاهان"، کلیک کنید.