تمرین تاکتیکی ملی پوشان در زمین تمرین «آبردین»

تمرین تاکتیکی ملی پوشان در زمین تمرین «آبردین»

عصر جمعه ملی پوشان فوتبال ایران در هنگ کنگ به تمرین پرداختند.

به گزارش برای شما، بازیکنان تیم ملی ایران عصر امروز (سه شنبه) به وقت محلی نخستین تمرین تاکتیکی خود را زیر نظر امیر قلعه نویی، سرمربی تیم ملی، پیش از دیدار برابر هنگ کنگ آغاز کردند. این تمرین به مدت 90 دقیقه برگزار شد و تمامی بازیکنان در آن حضور داشتند. مهدی قایدی که امروز به جمع ملی پوشان اضافه شده بود، پس از حضور فعال در تمرین، با صلاحدید کادر فنی زودتر کارش را به پایان رساند.

تمرین امروز در هوای مطبوع هنگ کنگ و زیر نور برگزار شد و تعدادی از ایرانیان مقیم این کشور نیز برای تماشای تمرین و گرفتن عکس یادگاری با ملی پوشان در مجموعه ورزشی «آبردین» حضور پیدا کردند.

بازی سرعتی و تک ضرب، حرکات ترکیبی، سانتر از جناحین و استفاده از ضربات ایستگاهی بخش هایی از تمرین تاکتیکی عصر سه شنبه ملی پوشان فوتبال ایران بود که با هدایت قلعه نویی در زمین تمرین آبردین انجام شد.

تیم ملی ایران فردا از ساعت 19:30 به وقت محلی آخرین تمرینش را پیش از دیدار برابر هنگ کنگ برگزار خواهد کرد. پیش از این تمرین، نشست خبری سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه هنگ کنگ برگزار خواهد شد.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمرین تاکتیکی ملی پوشان در زمین تمرین «آبردین»" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمرین تاکتیکی ملی پوشان در زمین تمرین «آبردین»"، کلیک کنید.