تسلا سایبرتراک یک مشکل عجیب دارد که تولیدش را متوقف کرد!

به گزارش خبرگزاری برای شما، براساس گزارش مجله شیمی شینی، با توجه به گزارش های منتشرشده در انجمن دارندگان سایبرتراک، تسلا تحویل خودروهای سایبرتراک را به دلیل مشکلاتی در بخش برف پاک کن متوقف کرده است. خریدارانی که انتظار داشتند در این هفته خودروی جدید خود را تحویل بگیرند، به علت مشکل پیش آمده، حداقل یک هفته باید منتظر بمانند.

این خبر پس از گزارش های متعدد منتشرشده از طرف صاحبان سایبرتراک، اتفاق افتاد. برخی از آن ها گفته اند که برف پاک کن ماشین آن ها در بعضی موارد حتی بلافاصله پس از تحویل خودرو خراب شده است. پیش تر نیز تسلا به دلایل دیگری مثل مشکل کنده شدن روکش پدال سایبرتراک مجبور شده بود تحویل جدیدترین خودرو خود را متوقف کند.

کارمندان مرکز خدمات تسلا به خریداران اطلاع داده اند که توقف فعلی به دلیل معیوب بودن موتور برف پاک کن این خودرو است؛ اما تاکنون شاهد هیچ تاییدیه یا فراخوان رسمی ای سوی تسلا نبوده ایم.

تسلا سایبرتراک یک مشکل عجیب دارد که تولیدش را متوقف کرد!

برخی از کاربران و کارشناسان معتقد هستند که این مشکلات حتماً بر محبوبیت برند تسلا و اعتماد مصرف کنندگان به این شرکت تاثیر می گذارد؛ زیرا سایبرتراک یکی از محصولات جدید و پرطرفدار این شرکت است. البته با توجه به سابقه ی نوآوری و پاسخگویی سریع و مناسب تسلا در برابر چالش ها و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری خودروهای قبلی خود، به احتمال زیاد مشکلات مربوط به خودرو مورد بحث به زودی تمام خواهد شد.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تسلا سایبرتراک یک مشکل عجیب دارد که تولیدش را متوقف کرد!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تسلا سایبرتراک یک مشکل عجیب دارد که تولیدش را متوقف کرد!"، کلیک کنید.