تخریب 21 فقره ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی چهاردانگه – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

تخریب 21 فقره ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی چهاردانگه - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، مسعود ایلکا پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی و حفظ و حراست از اراضی کشاورزی، حدود 21 فقره ساخت و ساز غیرمجاز شامل کانکس، فندانسیون، دیوارکشی، اسکلت و پی کنی در اراضی کشاورزی بخش چهاردانگه از توابع شهرستان اسلامشهر تخریب شده است.

وی گفت: در این عملیات تخریب ساخت سازهای غیرمجاز عوامل انتظامی و یگان حفاظت گشت امور اراضی شهرستان اسلامشهر حضور داشتند.

ایلکا افزود: در این عملیات قلع و قمع ناشی از ساخت وسازهای غیرمجاز و تغییر کاربری، بالغ بر 32 هزار مترمربع از اراضی کشاورزی شهرستان اسلامشهر آزادسازی شد.

مدیر جهاد کشاورزی اسلامشهر اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون طی 73 مورد عملیات تخریب و قلع و قمع 71.7 هکتار از اراضی کشاورزی آزاد سازی شده است. بر اساس قانون، هرگونه تغییرکاربری و تفکیک اراضی کشاورزی، ساخت و ساز و دیوارکشی در مزارع و باغات بدون اخذ مجوز از شهرداری ها و امور اراضی ممنوع بوده و علاوه بر قلع و قمع بناهای احداث شده با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد.

وی گفت: سامانه تلفنی 131 امور اراضی استان تهران شبانه روز آماده دریافت اطلاعات و گزارش های تغییر کاربری و ساخت و سازها در اراضی کشاورزی از سوی شهروندان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تخریب 21 فقره ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی چهاردانگه – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تخریب 21 فقره ساخت وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی چهاردانگه – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.