تجهیزات نیروی هوایی ارتش به امنیت منطقه کمک می کند/ ایران پیشتاز تولید پهپاد

وابسته نظامی لهستان در تهران:

تجهیزات نیروی هوایی ارتش به امنیت منطقه کمک می کند ایران پیشتاز تولید پهپاد

وابسته نظامی لهستان و نماینده (دین) وابستگان نظامی خارجی مقیم تهران با اشاره به اینکه صنعت دفاعی ایران با تلاش دانشمندان داخلی و صنایع خود از پیشتازان تولید پهپاد در جهان به صورت بومی است، گفت: تجهیزات نیروی هوایی ارتش به ثبات و امنیت منطقه کمک می کند.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری برای شما؛ سرهنگ «اسلاوو میرکوتون» در دیدار وابستگان دفاعی و نظامی مقیم ایران با فرمانده نیروی هوایی ارتش، گفت: از طرف تمامی وابستگان دفاعی و نظامی مقیم ایران از سرتیپ حمید واحدی بابت دعوتی که از ما دیپلمات های نظامی خارجی به عمل آوردند تا در کنار میزبانان، روز نیروی هوایی ایران را جشن بگیریم، صمیمانه قدردانی می کنم.

وابسته نظامی لهستان و نماینده (دین) وابستگان نظامی خارجی مقیم تهران، تامین امنیت حریم هوایی را یکی از وظایف اساسی نیرو های مسلح یک کشور دانست و ایران را به عنوان یکی از بزرگترین کشور های منطقه، نیازمند نیروی هوایی قابل اعتماد و توانمندی دانست که به صورت شبانه روزی آماده انجام وظایف ضروری خود مانند نظارت، تجسس، گشت زنی و مقابله با تهدیدات هوایی است.

میرکوتون افزود: اکنون نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران وظایف دفاعی خود را به خوبی انجام داده و ماموریت های محوله را با کارکنان متعهد و تجهیزات مختلف برای مراقبت درست از منافع کشور انجام می دهد.

 

تجهیزات نیروی هوایی ارتش به امنیت منطقه کمک می کند/ ایران پیشتاز تولید پهپاد

وی حفظ و ارتقای توانمندی های این نیروی بسیار مهم از نیرو های مسلح را حیاتی و مهم برشمرد و گفت: ایران برای انجام صحیح ماموریت های هوایی به تجهیزات دفاعی بسیار کارآمد و کارکنان آموزش دیده نیاز دارد.

نماینده (دین) وابستگان نظامی خارجی مقیم تهران اضافه کرد: با پیشرفت روز به روز فناوری ها در نیروی هوایی، توانایی فنی برای دفاع از منافع کشور با هواپیما های پیشرفته به موضوعی حیاتی تبدیل شده است. در دفاع از میهن اولین نفراتی که با دشمن درگیر می شوند، معمولاً دو نیروی پدافند هوایی و نیروی هوایی قوی، مجهز و متبحر از نیرو های مسلح هستند. هر نیروی مسلحی به تجهیزات دفاعی با توانایی بالا مانند هواپیما ها و پهپاد ها نیاز دارد.

وابسته نظامی لهستان افزود: صنعت دفاعی ایران با تلاش دانشمندان داخلی و صنایع خود یکی از پیشتازان تولید پهپاد در جهان به صورت بومی است. امید است این عرصه پرچمدار در صنعت ایران بتواند با موفقیت و تاثیر گذاری بیشتری در سایر امور غیر نظامی استفاده شده و برای ایران قبل از هر چیز در عرصه صلح آمیز سربلندی به ارمغان آورد.

سرهنگ میرکوتون با اشاره به اینکه مهندسان ایرانی با انجام پژوهش در مورد هواپیما های پیشرفته امکان تولید تجهیزات مدرن و کاملاً عملیاتی را به کشور می دهند، تصریح کرد: من قویاً معتقدم که ایران با استفاده از این تجهیزات و توانمندی نیروی هوایی خود با نیت صلح آمیز می تواند کمک موثرتری به ثبات و امنیت منطقه ای کند. زیرا تنها تلاش مشترک همه بازیگران جهانی و منطقه ای می تواند صلح و ثبات را در خلیج فارس و منطقه خاورمیانه به ارمغان آورد. منطقه ای که به ویژه امروز به گفتگو، احترام متقابل و توسعه صلح آمیز نیاز دارد.

نماینده (دین) وابستگان نظامی خارجی مقیم تهران گفت: من به عنوان صدای همه همکارانم – وابستگان دفاعی و نظامی مقیم ایران- قویاً بر این باورم که جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری بزرگ، با تجربه در جنگ و سرافراز نه تنها می تواند به طور مسالمت آمیز به بازگرداندن ثبات در خاورمیانه کمک کند بلکه می تواند بر فرآیند های صلح در سایر نقاط جهان هر جایی که با درگیری مواجه هستیم، تاثیر بگذارد.

وی خطاب به سرتیپ حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی گفت: به نمایندگی از تمامی وابستگان دفاعی و نظامی مقیم ایران برای شما و تمام کارکنانتان آرزو می کنم که هرگز از توانایی های نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران در میدان نبرد واقعی استفاده نشود و برای کارکنان نیروی هوایی ایران شکوه، شکوفایی و موفقیت آرزومندم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجهیزات نیروی هوایی ارتش به امنیت منطقه کمک می کند/ ایران پیشتاز تولید پهپاد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجهیزات نیروی هوایی ارتش به امنیت منطقه کمک می کند/ ایران پیشتاز تولید پهپاد"، کلیک کنید.