تازه ترین جزییات پرونده «کوروش کمپانی» از زبان پلیس/خروج مالک کوروش کمپانی از کشور ثبت نشده است

تازه ترین جزییات پرونده «کوروش کمپانی» از زبان پلیس/خروج مالک کوروش کمپانی از کشور ثبت نشده است

سخنگوی فراجا جزییاتی بیشتر از پرونده کوروش کمپانی را تشریح کرد.

سردار سعید منتظرالمهدی با حضور در غرفه برای شما در سومین روز از نمایشگاه رسانه های ایران جزییاتی از پرونده کوروش کمپانی را تشریح کرد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی ما به این موضوع ورود کرد و تحقیقات این پلیس همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه پلیس بین الملل نیز به این موضوع ورود خواهد کرد، گفت: به محض اینکه شکایت ثبت شود، پلیس اینترپل ما نسبت به صدور اعلان قرمز اقدام خواهد کرد و از طریق پلیس بین الملل نیز برای استرداد این فرد اقدام خواهد شد.

سخنگوی فراجا درباره تعداد شکایت و میزان کلاهبرداری انجام شده از سوی این شرکت نیز به برای شما گفت: تعداد شکات بسیار زیاد است و همچنان نیز روند ثبت شکایت ادامه دارد. آمار قطعی در این خصوص پس از تجمیع شکایات اعلام خواهد شد.

منتظرالمهدی درباره خروج مالک کوروش کمپانی از کشور نیز گفت: پلیس این موضوع را مورد بررسی قرارداد. این فرد هیچگونه خروجی رسمی از مرزهای بین المللی کشور نداشته است. در واقع خروج این فرد به شکل رسمی از هیچ یک از مرزهای هوایی، زمینی و دریایی ما ثبت نشده است.بررسی های پلیس نشان می دهد که این فرد یک بار در سال 92 و در حالی که کمتر از 18 سال سن داشته است، یکبار پاسپورت گرفته و با اجازه پدرش از کشور خارج شده است. او دو روز بعد نیز دوباره به کشور برگشته و از سال 97 نیز پاسپورت وی باطل شده است.

وی افزود: بنابراین اگر این فرد از کشور خارج شده باشد، به شکل قاچاقی بوده که به این جرم نیز رسیدگی خواهد شد.

سخنگوی فراجا همچنین درجریان این بازدید، برای شما را رسانه ای موثر، حرفه ای و اثرگذار توصیف کرد و گفت: تعامل میان پلیس و رسانه نقش موثری در ارتقاء احساس امنیت در جامعه دارد و خوشبختانه خبرگزاری برای شما در این خصوص تعامل خوبی با پلیس دارد.

در همین زمینه بخوانید:

ورود پلیس به پرونده «کوروش کمپانی»

سلبریتی ها و کوروش کمپانی؛ رفاقت با دزد و شراکت با مالباخته

از حدود یک هفته پیش خبری مبنی بر فرار مالک اصلی شرکتی به نام کوروش کمپانی بر سر زبان ها افتاد. شرکتی که تحت عنوان «کوروش پردازان آی سا» در تاریخ هشتم بهمن ماه سال 1399 با مسیولیت محدود، شماره ثبت 572210 و شناسه ملی 14009763269 به ثبت رسیده است. مدیران کوروش کمپانی به مردم وعده داده بودند که با دریافت مبلغ تنها 20 میلیون تومان و پس از گذشت بین 45 تا 50  روز ، تلفن های همراه آیفون 13 که قیمت آن در بازار در حدود 50 میلیون تومان است، را به دست خریداران برسانند.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تازه ترین جزییات پرونده «کوروش کمپانی» از زبان پلیس/خروج مالک کوروش کمپانی از کشور ثبت نشده است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تازه ترین جزییات پرونده «کوروش کمپانی» از زبان پلیس/خروج مالک کوروش کمپانی از کشور ثبت نشده است"، کلیک کنید.