بهادری جهرمی: جهش تولید با مشارکت مردم از طریق چاره اندیشی محقق می شود

بهادری جهرمی: جهش تولید با مشارکت مردم از طریق چاره اندیشی محقق می شود

سخنگوی دولت گفت: اینکه رهبر انقلاب به ما امر کردند که جهش تولید با مشارکت مردم داشته باشیم، یکی از روش های آن برگزاری چنین جلساتی است که فعالان بخش خصوصی، مسیولان ملی و مسیولان شهرستان هم زمان حضور داشته باشند تا چاره مشترکی برای امور بیاندیشیم و با هم مشکلات را حل کنیم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری برای شما، علی بهادری جهرمی، سخنگو و دبیر هییت دولت شامگاه چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403، در جریان سفر دوروزه خود به شهرستان گلپایگان، در نشست با فعالین منتخب بخش خصوصی در حوزه صنعت، معدن، مسکن، کشاورزی و اجتماعی شهرستان حضور پیدا کرد.

در این جلسه که حدود چهار ساعت به طول انجامید، نزدیک به 20 نفر از فعالان مردمی بخش اقتصاد شهرستان در حضور سخنگوی دولت به بیان مطالبات و نقطه نظرات خود پرداختند. در این نشست همچنین معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی، دبیر کمیسیون مسکن هیات دولت، معاون اقتصادی استاندار اصفهان، فرماندار گلپایگان، امام جمعه گلپایگان و جمعی دیگر از مقامات ملی و محلی حضور داشتند.

فعالان بخش خصوصی و مسیولان شهرستان در این جلسه در حضور سخنگوی دولت مطالبات خود درخصوص مسایل شهرستان گلپایگان را به مسیولان حاضر ازجمله معاون وزیر راه و شهرسازی مطرح کردند و تصمیماتی مثبتی جهت افزایش تولید و رفع موانع مشارکت بخش های مردمی در این عرصه اتخاذ شد.

دبیر هییت دولت در پایان این جلسه با اشاره به ثمرات این جلسه و تصمیمات مثبت اتخاذشده در آن گفت: اینکه رهبر انقلاب به ما امر کردند که جهش تولید با مشارکت مردم داشته باشیم، یکی از روش های آن برگزاری چنین جلساتی است که فعالان بخش خصوصی، مسیولان ملی و مسیولان شهرستان هم زمان حضور داشته باشند تا چاره مشترکی برای امور بیاندیشیم و با هم مشکلات را حل کنیم.

وی افزود: دولت در اینجا امکان واگذاری زمین دارد. شرط اینکه این طرح موفق شود این است که هر بخش همینطور به توانمندی و آورده خودش برای پیشبرد برنامه بیاندیشد و به میدان بیاید. اگر بخش های دیگر مانند شهرداری، بخش خصوصی و سایر نهادها نیز پا به میدان بگذارند، نه تنها مشکل مسکن مرتفع می گردد، بلکه در سطح کلان جهش تولید مدنظر با مشارکت مردم حاصل می شود.

سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: کلید حل مشکلات در دست خودمان است. حتی در مسایلی که مشکل از بیرون به ما تحمیل می شود، خودمان می توانیم مسایل را حل کنیم و برای این امر نیازمند هم فکری و همدلی با جلسات این چنینی هستیم.

بهادری جهرمی درخصوص افزایش تجارت خارجی کشور و تامین منابع ارزی لازم تاکید کرد: مجموع تجارت خارجی در فروردین 1403، 10.4 میلیارد دلار بوده است که نزدیک 50 درصد بیشتر از فروردین 1402 بوده است. بنابراین مشکلی در تامین منابع ارزی نداریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهادری جهرمی: جهش تولید با مشارکت مردم از طریق چاره اندیشی محقق می شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهادری جهرمی: جهش تولید با مشارکت مردم از طریق چاره اندیشی محقق می شود"، کلیک کنید.