برگزاری اولین جلسه هماهنگی برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور 

برگزاری اولین جلسه هماهنگی برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور 

اولین جلسه هماهنگی برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور در ستاد انتخابات وزارت امور خارجه برگزار شد.

به گزارش برای شما، در این جلسه معاون کنسولی وزیر خارجه ضمن قدردانی از حضور هموطنان ایرانی خارج از کشور و همچنین از نمایندگیهای جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری موفق انتخابات و صیانت از آرا ء رای دهندگان و تلاش برای حفظ امنیت حوزهای اخذ رای بر برگزاری پر شور آن در دور دوم تاکید کرد.

علیرضا محمودی مسئول برگزاری انتخابات خارج از کشور نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از برگزاری انتخابات در خارج از کشور گفت: برگزار کنندگان انتخابات در خارج در نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران نسبت به سلامت این امر مهم اهتمام و دقت دارند.

براساس اعلام وزارت خارجه، وی تاکید کرد: برخی اخبار در فضای مجازی در رابطه با آمار رای دهندگان در خارج منتشر شده بود که به هیچ وجه صحت نداشت.  

به گفته رئیس ستاد انتخابات وزارت امور خارجه آمار مربوط به رای دهندگان صرفا به وزارت کشور ارسال شده است و هرگونه تصمیم برای انتشار آن در صلاحیت ستاد انتخابات کشور است.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری اولین جلسه هماهنگی برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور " هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری اولین جلسه هماهنگی برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور "، کلیک کنید.