بررسی ماجرای کنعانی زادگان؛ گزارش ناظر، بدون اشاره به اتفاق جنجالی!

بررسی ماجرای کنعانی زادگان؛ گزارش ناظر، بدون اشاره به اتفاق جنجالی!

به گزارش خبرگزاری برای شما؛ پس از شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم در اراک، محمدحسین کنعانی زادگان مدافع ملی پوش پرسپولیس هنگام سوار شدن بازیکنان این تیم به اتوبوس در واکنش به شعار برخی هواداران، به سمت آنها حمله ور شد.

به گزارش برای شما، پس از این اتفاق کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فرصت 48 ساعته ای به مدافع پرسپولیس داد تا دفاعیات کتبی اش در خصوص اتفاقات اراک را به این کمیته ارسال کند.

پیگیری های خبرنگار برای شما در این باره نشان می دهد کنعانی زادگان تا این لحظه دفاعیات خود را به کمیته انضباطی ارسال نکرده و تا پایان امروز برای این کار وقت دارد. کمیته انضباطی که روزهای دوشنبه هر هفته جلسه دارد؛ در جلسه فردای خود بررسی اولیه ای از اتفاقات اراک را در دستور کار قرار می دهد و به گزارش های ناظر و دفاعیات احتمالی کنعانی زادگان رسیدگی خواهد کرد.

شنیده ها حاکی از این است که در گزارش ناظر مسابقه اشاره خاصی به درگیری حسین کنعانی زادگان با یک هوادار نشده و ظاهراً ناظر این بازی صحنه وقوع این اتفاقات را ندیده است.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بررسی ماجرای کنعانی زادگان؛ گزارش ناظر، بدون اشاره به اتفاق جنجالی!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بررسی ماجرای کنعانی زادگان؛ گزارش ناظر، بدون اشاره به اتفاق جنجالی!"، کلیک کنید.