برد «اینتر» و توقف «دورتموند»/ آمار درخشان «اینزاگی» در سال 2024 – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شامگاه سه شنبه از ساعت 23:30 با برگزاری دو دیدار پیگیری شد.

نتایج این دیدارها به شرح زیر است:

* اینتر یک – اتلتیکومادرید صفر
گل: مارکو آرناتوویچ (79)

* آیندهوون یک – دورتموند یک
گل ها: دونیل مالن (24) برای دورتموند و لوک دی یانگ (56) برای آیندهوون

آمار درخشان «اینتر» در سال 2024

تیم فوتبال اینتر در حالی به مصاف اتلتیکو مادرید رفت که شاگردان «سیمونه اینزاگی» در تمام 8 دیداری که در سال جدید میلادی به میدان رفته اند موفق به کسب پیروزی شده اند و با پیروزی در این دیدار به نهمین برد پیاپی خود در خانه رسیدند.

در سوی دیگر اما «دیه گو سیمیونه» سرمربی اتلتیکو مادرید در هفته های اخیر نتوانسته است نتایج خوبی کسب کند. این تیم در 5 بازی اخیر خود 3 شکست، یک تساوی و یک برد به دست آورده است.

برد «اینتر» و توقف «دورتموند»/ آمار درخشان «اینزاگی» در سال 2024

توقف دورتموند برابر آیندهوون

در دیگر دیدار مرحله یک هشتم نهایی تیم فوتبال آیندهوون هلند میزبان «دورتموند» آلمان بود. در این دیدار تیم دورتموند ابتدا با گل «دونیل مالن» در دقیقه 24 از حریف خود پیش افتاد اما «لوک دی یانگ» در دقیقه 56 برای تیم هلندی گلزنی کرد تا مانع از شکست خانگی تیمش شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برد «اینتر» و توقف «دورتموند»/ آمار درخشان «اینزاگی» در سال 2024 – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برد «اینتر» و توقف «دورتموند»/ آمار درخشان «اینزاگی» در سال 2024 – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.