با تمام قوا و در سخت ترین شرایط از مرزها حراست می کنیم

با تمام قوا و در سخت ترین شرایط از مرزها حراست می کنیم

جانشین فرمانده فراجا اشراف اطلاعاتی و آمادگی عملیاتی را از راهبردهای مهم و کلیدی در اجرای ماموریت های مرزبانی دانست.

به گزارش برای شما، سردار قاسم رضایی در جمع فرماندهان و مسیولان مرزبانی استان کردستان با تبریک و تسلیت شهادت مرزبانان ستوان دوم جلال اعتماد و سرباز وظیفه فرزین بلیان بر تقویت رویکرد نظامی دفاعی در انجام ماموریت ها تاکید کرد و گفت: اشراف اطلاعاتی و  آمادگی عملیاتی راهبردهای مهم و کلیدی در اجرای ماموریت های مرزبانی است.

وی، روح حاکم بر اجرای ماموریت ها را اطلاعات دانست و خاطرنشان کرد: تمامی ماموریت ها و عملیات ها بدون اشراف اطلاعاتی کارآمد و ناقص است و باید در این زمینه اهتمام ویژه داشت.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با تقدیر از تلاش شبانه روزی مرزبانان در راستای تحقق امنیت پایدار، برقراری امنیت و مردم داری را از اهداف مهم مرزبانی عنوان و تصریح کرد: استیفای حقوق مرزنشینان وظیفه ذاتی مرزبانی است و ما با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری خادمان مردم هستیم و باید همواره تلاش کنیم به این مهم جامه عمل بپوشانیم.

رضایی همچنین از امنیت مثال زدنی و آبادانی مرزهای کردستان ابراز خرسندی و خاطرنشان کرد: اکنون مرزبانی با اشراف کلی بر مرزهای نظامی مقدس جمهوری اسلامی، در راه دفاع از آرمان های انقلاب ثابت قدم بوده و اجازه هیچگونه ناامنی در نوار مرزی را نخواهد داد.

وی بر توجه ویژه به راهبردهای فرماندهی مرزبانی فراجا تاکید کرد و گفت: راهبردهای فرماندهی مرزبانی فراجا نیاز به اجرایی کردن و استمرار دارد و لازمه تحقق آن دقت زیاد، سرعت بالا، اشراف کامل و هوشیاری در ماموریت ها است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه فاکتور اصلی هوش و سلامت سازمانی، آموزش است، خاطرنشان کرد: آموزش و آگاهی بخشی و تربیت نیروهای متعهد، لایق و متخصص از نیازهای اساسی یک سازمان است که در پیشرفت و تعالی و دستیابی به اهداف آن بسیار موثر است.

رضایی در پایان خدمت در مناطق مرزی و صعب العبور را عبادتی بزرگ و قابل ستایش دانست و اضافه کرد: همه ما سرباز ولایت فقیه هستیم به این خدمت افتخار کرده و با تمام قوا و در سخت ترین شرایط از مرزهای ایران اسلامی حراست می کنیم.  

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با تمام قوا و در سخت ترین شرایط از مرزها حراست می کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با تمام قوا و در سخت ترین شرایط از مرزها حراست می کنیم"، کلیک کنید.