باند هفت نفره سارقان مسلح تلفن همراه در هرمزگان دستگیر شدند

باند هفت نفره سارقان مسلح تلفن همراه در هرمزگان دستگیر شدند

به گزارش برای شما، «سردار علی اکبر جاویدان»، فرمانده انتظامی هرمزگان روز یکشنبه در تشریح این خبر گفت: پس از بررسی‌های فنی و پایش محل‌های وقوع سرقت مشخص شد راکب و ترک نشینان یک دستگاه موتورسیکلت با پوشاندن سر و صورت خود و با در دست داشتن اسلحه (کلت) اقدام به سرقت اموال شهروندان کرده و بلافاصله از محل متواری شده‌اند.

وی بیان کرد: با انجام اقدامات گسترده فنی و اطلاعاتی و گشت‌زنی‌های همزمان هدفمند پنهان و آشکار، کارآگاهان پلیس آگاهی تعداد پنج نفر از اعضای باند سارقان را شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان اضافه کرد: با اقدامات تکمیلی صورت گرفته و بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی مشخص شد سه نفر از اعضا این باند جهت فروش یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه به یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان رفته‌اند و با یک دستگاه خودرو متعلق به دوستان خود قصد مراجعت به بندرعباس را دارند که کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پس از تعقیب و مراقبت‌های لازم تعداد چهار نفر از متهمان را در حالی که با یک دستگاه خودرو سمند به مقصد بندرعباس در حرکت بودند، شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.

جاویدان ادامه داد: در بازرسی بدنی از یکی از متهمان، یک قبضه اسلحه کلت کمری به همراه ۲ تیغه خشاب مربوطه و پنج تیر فشنگ جنگی کشف شد و با همکاری اطلاعاتی متهمان دستگیر شده سه نفر از همدستان آن‌ها نیز که از سابقه داران حرفه‌ای بودند، در بندرعباس شناسایی و دستگیر شدند.

وی یادآور شد: در بازرسی از مخفیگاه آنان نیز تعداد زیادی اموال سرقت شده شامل انواع ساعت‌های مچی مردانه و انواع گوشی تلفن همراه کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اعتراف سارقان به ۴۰ فقره سرقت بعنف تلفن همراه، افزود: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی و با قرار بازداشت روانه زندان شدند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باند هفت نفره سارقان مسلح تلفن همراه در هرمزگان دستگیر شدند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باند هفت نفره سارقان مسلح تلفن همراه در هرمزگان دستگیر شدند"، کلیک کنید.