بالغ بر ۷۳ هزار رای اولی در کرمانشاه داریم

بالغ بر ۷۳ هزار رای اولی در کرمانشاه داریم

به گزارش خبرنگار برای شما کرمانشاه، منصور عزیزی صبح امروز جمعه (۱۵ تیر ماه) در ستاد انتخابات استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران با اشاره به همکاری ثبت احوال با سایر دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرای فرایند انتخابات، اظهار کرد: دفاتر ثبت احوال در سطح استان از زمان آغاز تا پایان رأی‌گیری فعال هستند.

وی افزود: صدور تمامی درخواست‌های تعویض و المثنی شناسنامه، اعلام شماره ثبت احوال برای رفع ابهامات سجلدی و ارسال پیامک به کسانی که کارت ملی آنها در دفاتر پیشخوان آماده است از جمله اقدامات ثبت احوال در فرایند انتخابات است.

سرپرست ثبت احوال استان کرمانشاه تصریح کرد: اطلاع رسانی دایر بودن ثبت احوال، مکاتبه با اداره پست در خصوص کارت ملی‌های یافت شده و دریافت شماره ملی از طریق شماره‌های ۳۴۲۴۰۰۶۸ و ۳۴۲۲۴۵۲۳ از جمله اقدامات محسوب می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شماره تماس برای دریافت شماره ملی به ادارات ثبت احوال در شهرستان‌ها و همچنین فرمانداری‌ها اعلام شده است.

عزیزی یادآور شد: حضور در فرایند انتخابات با شناسنامه یا کارت ملی امکان‌پذیر است و افراد دارای شناسنامه‌های قدیمی می‌توانند با ارائه شماره ملی خود در فرایند انتخابات حضور یابند.

وی اضافه کرد: یک میلیون و ۴۶۴ هزار و ۲۰۰ نفر در کرمانشاه واجد شرایط رای دهی هستند که از این تعداد ۷۲ هزار و ۶۰۰ نفر رای اولی محسوب می‌شوند.

سرپرست ثبت احوال استان کرمانشاه در پایان گفت ۱۹ هزار جلد شناسنامه از ابتدای خرداد ماه صادر شده، همچنین ۲۱ هزار کارت ملی هوشمند آماده تحویل به هم استانیان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بالغ بر ۷۳ هزار رای اولی در کرمانشاه داریم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بالغ بر ۷۳ هزار رای اولی در کرمانشاه داریم"، کلیک کنید.