انتشار ۳ داستان کوتاه با صدای طوفان مهردادیان

انتشار ۳ داستان کوتاه با صدای طوفان مهردادیان

آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از روابط عمومی سوینا، سومین قسمت از «صد داستان» به روایت داستان‌های «عدل» نوشته صادق چوبک، «خادم کلیسا» اثر ویلیام سامرست موام و «حمدی فیل» نوشته عزیز نسین اختصاص دارد.

این برنامه زیر نظر گلاره عباسی، به سردبیری کیوان کثیریان، در استودیو شهر صدای پارسیان با صدابردای رامتین ناهید ضبط شده و امیر تقوی تدوین آن را برعهده داشته است.

این قسمت از «صد داستان» پنجشنبه ۱۴ تیر ساعت ۱۹ در سایت سوینا منتشر می‌شود.

سوینا (سینمای ویژه نابینایان)، هر ماه یک قسمت از «صد داستان» را با حمایت دکتر رضا کوچکی تهیه و منتشر می‌کند که به نسخه صوتی بهترین داستان‌های کوتاه ایران و جهان با صدای گویندگان و هنرمندان اختصاص دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتشار ۳ داستان کوتاه با صدای طوفان مهردادیان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتشار ۳ داستان کوتاه با صدای طوفان مهردادیان"، کلیک کنید.