انتخابی المپیک| صعود نوشاد عالمیان و ندا شهسواری / اشتری و نیما در انتظار نتایج فردا

انتخابی المپیک| صعود نوشاد عالمیان و ندا شهسواری اشتری و نیما در انتظار نتایج فردا

ملی پوشان تنیس روی میز ایران با کسب سه پیروزی و یک باخت دور دوم رقابت های انتخابی المپیک 2024 پاریس را پشت سر گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری برای شما،  دور دوم رقابت های گروهی تنیس روی میز آسیای میانه انتخابی المپیک 2024 پاریس، بعد از ظهر امروز (جمعه-28 اردیبهشت) در تاشکند برگزار شد و نمایندگان تنیس روی میز ایران در مصاف با حریفان خود به سه پیروزی و یک باخت دست یافتند.

در ابتدا نوشاد عالمیان در دومین دیدار گروهی خود به مصاف شاهرخ ایسکندروف از ازبکستان رفت و با اقتدار موفق شد با نتیجه 4 بر صفر از سد حریف خود بگذرد و به عنوان سرگروه گروه دو به مرحله حذفی راه پیدا کند.

نیما عالمیان در گروه سوم در جدال حساس با آلن از قزاقستان به برتری 4 بر 3 دست یافت و شکست مقابل کنجایف ازبک را جبران کرد.
نیما عالمیان با یک پیروزی و یک شکست در انتظار آخرین رقابت مرحله گروهی می باشد تا تکلیف صعودش از این گروه مشخص شود.

همچنین مهشید اشتری در مصاف با سروناز از قزاقستان با حساب 4 بر 2 تن به شکست داد تا در پایان روز اول با یک برد و یک باخت در انتظار بازی فردا مقابل حریف ازبک باشد.

در دیگر دیدار گروهی ندا شهسواری با حساب 4 بر صفر از سد آیانا حریف قرقیزستانی خود گذشت و با دو پیروزی صعود خود را قطعی کرد.
شهسواری فردا برای تکلیف صدرنشینی با حریف ازبکستانی دیدار خواهد کرد.

مسابقات انتخابی المپیک آسیا میانه به میزبانی تاشکند در حال برگزاری است و قهرمان مردان و زنان سهمیه المپیک 2024 پاریس را به دست می آورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابی المپیک| صعود نوشاد عالمیان و ندا شهسواری / اشتری و نیما در انتظار نتایج فردا" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابی المپیک| صعود نوشاد عالمیان و ندا شهسواری / اشتری و نیما در انتظار نتایج فردا"، کلیک کنید.