الحوثی: خیزش دانشجویان در آمریکا مقامات این کشور را رسوا کرد

الحوثی: خیزش دانشجویان در آمریکا مقامات این کشور را رسوا کرد

رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه تاکید کرد که خیزش دانشجویان آمریکا باعث دیوانگی نهادهای حامی صهیونیست ها شده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری برای شما به نقل از المیادین، «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی امروز پنجشنبه خود تاکید کرد: ما امروزه شاهد کشف گور های دسته جمعی در نوار غزه هستیم. دست کم 140 گور دسته جمعی توسط دشمن صهیونیستی به وجود آمده است.

آمریکا خواهان ادامه نسل کُشی در غزه است

وی اضافه کرد: دشمن صهیونیستی صد ها پیکر شهدای فلسطینی را نابود و آنها را در گور های دسته جمعی دفن کرد. این جنایت نسل کُشی در قبال بیماران و کادر درمان غزه نیز صورت گرفته است. در خصوص ایجاد بندر شناور در اراضی اشغالی باید بگویم که آمریکا به این بهانه به دنبال حضور نظامی برای خود و انگلیس در این منطقه است. این کشور می خواهد از طریق گذرگاه دریایی، کمک های ارسالی به مردم نوار غزه را تحت کنترل خود قرار دهد.

الحوثی تاکید کرد: کشور آمریکا با تحقق آتش بس مخالف بوده و می خواهد نسل کُشی در غزه ادامه پیدا کند. اما با این وجود شاهد خیزش و بیداری دانشجویان در آمریکا هستیم. از 2 هفته قبل دانشجویان 79 دانشگاه در آمریکا به پا خواسته و این خیزش به دانشگاه های دیگر نیز کشیده شده است.

خیزش دانشجویان سند رسوایی آمریکا است

وی بیان کرد: خیزش دانشجویان در حمایت از نوار غزه باعث دیوانگی نهاد های حامی دشمن صهیونیستی شده است به طوری که نتانیاهو این دانشجویان را نازی توصیف کرده است. این فعالیت های دانشجویی مسالمت آمیز، مقامات آمریکا را رسوا کرده است. جهانیان میزان اعمال خشونت در جریان بازداشت دانشجویان بی گناه در آمریکا و برخی اساتید را دیده اند. این عملیات بازداشت در دانشگاه های آمریکا بیشتر شبیه حمله نظامی علیه دانشجویان است.

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: در برخی دانشگاه ها شاهد استفاده از گلوله های ساچمه ای و پرواز هلی کوپتر ها بر فراز این دانشگاه ها با هدف ترساندن دانشجویان بودیم. سکوتی که بر اکثر کشور های عربی سایه افکنده شرم آور است و به هیچ وجه با ماهیت اسلام و مسیولیت های انسانی هماهنگ نیست.

وی اضافه کرد: نگرانی مقامات آمریکایی از خیزش دانشجویان و برخورد خشونت آمیز علیه آنها بیانگر میزان تاثیرگذاری این بیداری است.

رکود اقتصادی رژیم صهیونیستی در پی عملیات های مقاومت

عبدالملک الحوثی تاکید کرد: مقاومت فزاینده در غزه قطعا نتیجه بزرگی به دنبال خواهد داشت. این وعده الهی با وجود ذلت و خواری گسترده کشور های عربی و اسلامی محقق می شود. عملیات نیرو های حزب الله علیه مواضع دشمن صهیونیستی از لحاظ کمی و کیفی ادامه دارد. تاثیر این عملیات بر دشمن صهیونیستی بسیار زیاد و روزافزون است. عملیات نیرو های مقاومت در جبهه شمالی تاثیر به سزایی بر رکود اقتصادی و دیگر ابعاد در رژیم صهیونیستی گذاشته است.

وی اضافه کرد: در بندر ام الرشراش شاهد تاثیر آشکار عملیات نیرو های یمنی و عملیات در دریای سرخ هستیم. ما طی هفته جاری دست کم هشت عملیات در خلیج عدن و دریای عرب تا اقیانوس هند و جنوب اراضی اشغالی انجام دادیم. این هشت عملیات با شلیک 33 موشک بالستیک و هدایت شونده و پهپاد انجام شد.

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: ما شش کشتی مرتبط با دشمن صهیونیستی، آمریکا و انگلیس را هدف قرار دادیم. تاکنون 107 کشتی که با دشمنان در ارتباط بودند هدف قرار گرفته اند. یک پهپاد آمریکایی مسلح از نوع ام کیو 9 در حریم هوایی صعده ساقط شد که سومین پهپاد طی این دوره به شمار می رود. آمار عملیات انجام شده از آغاز طوفان الاقصی تاکنون به 156 عملیات در دریا و جنوب اراضی اشغالی می رسد.

تداوم عملیات های دریایی پیچیده علیه تل آویو

رهبر جنبش انصارالله یمن اضافه کرد: عملیات علیه کشتی های مذکور با استفاده از 606 موشک بالستیک، هدایت شونده و پهپاد از آغاز طوفان الاقصی تاکنون انجام شده است. کارشناسان امر می دانند که عملیات دریایی نیرو های یمنی پیچیده و مهم و بر پایه توان پیشرفته است. این کارشناسان امروزه می پرسند چگونه یمن می تواند اهداف دریایی را رصد و این اهداف متحرک را بزند؟ این در حالی است که نیرو های یمنی ناوگان دریایی و یا ماهواره ندارند. دشمنان امروزه بعد از دیدن عملیات نیرو های یمنی به شدت نگران شده اند. خروج ناو های جنگی آمریکایی و انگلیسی از دریای سرخ بیانگر عمق این شکست و نگرانی است.

وی بیان کرد: آمریکا اذعان می کند که توقف تجاوز به نوار غزه آتش های دیگر در منطقه را خاموش می کند. این کشور با وجود تلاش هایی که داشته در ممانعت از شلیک موشک ها و استفاده از پهپاد ها علیه اهداف مورد نظر شکست خورده است. خسارت های وارده به آمریکا و انگلیس ادامه داشته و روز افزون است. این خسارت های اقتصادی بعد از مشکل به وجود آمده برای انگلیس و آمریکا در اقیانوس هند 2 برابر می شود.

خود را برای تشدید حمله ها علیه اسراییل آماده می کنیم

رهبر جنبش انصارالله یمن تصریح کرد: تجاوزات آمریکا و انگلیس علیه یمن به 452 مورد حمله هوایی و دریایی رسیده است. تعداد شهدای یمنی در نبرد «فتح موعود و جهاد مقدس» به 40 تن و 35 زخمی رسیده است.

عبدالملک الحوثی اضافه کرد: موفقیت مذاکرات جاری میان دو طرف و دستیابی به توافق آتش بس به معنی پایان نبرد با دشمن صهیونیستی نیست بلکه به معنی پایان این دور از درگیری ها است. اگر صهیونیست ها به تجاوزات خود ادامه دهند ما نیز خود را برای افزایش حمله ها علیه مواضع دشمن آماده می کنیم. حمایت های ملت یمن از مردم مظلوم فلسطین ادامه خواهد داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الحوثی: خیزش دانشجویان در آمریکا مقامات این کشور را رسوا کرد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الحوثی: خیزش دانشجویان در آمریکا مقامات این کشور را رسوا کرد"، کلیک کنید.