البرز در سوگ رییس جمهور شهید 

به گزارش برای شما البرز؛ باگذشت 2 روز از اعلام شهادت رییس جمهور خادم الرضا، مردم استان البرز که در این مدت با برگزاری مراسم های مختلف ختم به سوگ رییس جمهور محبوب خود نشسته بودند، از ساعات اولیه امروز صبح هزاران نفر از آنان در روز تشییع رییس جمهور شهید به صورت خودجوش و به رسم قدرشناسی از رییس جمهور مردمی و محبوبشان به سمت تهران راه افتادند.

شمار زیادی با خودروهای شخصی و بسیاری از مردم هم از طریق مترو ، اتوبوس های پیش بینی شده از سوی مساجد از ساعت پنج صبح برای حضور در مراسم 9 صبح رییس جمهور از کرج حرکت کرده بودند.هم نوایی البرز با تهران در سوگ خادم الرضا

باتوجه به اینکه شماری از مردم توان یا امکان حضور در تهران را نداشتند با حضور در امامزادگان و بقاع متبرک با قرایت قران کریم و فاتحه برای رییس جمهور شهید و همراهنش طلب آمرزش کردند.

همچنین بسیاری از مساجد استان البرز در شهرستان های آن با پخش زیارت خاصه امام رضا(ع) و پخش آیاتی از کلام الله مجید به صورت خودجوش به عزاداری پرداختند.

کوچه و پس کوچه های البرز سیاه پوش شد

نصب پرچم مشکی بر سر در منازل و تصاویر رییس جمهور در روی شیشه ماشین ها حاکی از عزادار بودن مردمی است که توانایی حضور در مراسم های سوگواری این مرد بزرگ و همراهنش را نداشته و در حد توان ادای دین به رییس جمهور شهید خدمت دارند.

البرز در سوگ رییس جمهور شهید 

گزارش های لحظه ای از تشییع رییس جمهور خادم در فضای مجازی البرز

گروه ها و شبکه های مجازی استان البرز از همان ساعات اولیه صبح با انتشار لحظه ای از مراسم تشییع رییس جمهور همراه با نشان های سیاه عرض ارادت خود را به رییس جمهور شهید نشان دادند.

انتشار کلیپ هایی از حرم امام رضا(ع) که در حال آماده شدن برای به آغوش کشیدن خادم خود است، یا تصاویری از عزاداری های پرشور در شهرهای مختلف ایران همه و همه بیانگر سیاه پوشی یک ملت در سوگ رییس جمهور خادم خود است.رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: تمام تمهیدات در البرز برای برگزاری مراسم در خور شان رییس جمهور انجام شد.

” داوود شمس ” تاکید کرد: ظرفیت های مردمی نیز برای برگزاری این مراسم باشکوه همراه شده اند.

وی گفت: دستگاههای خدمات رسان با بسیج امکانات جهت همراهی با البرزی ها استقرار یافته و آمادگی کاملی در این زمینه دارند.

آیت الله سید ابراهیم رییسی خادم الرضا(ع) و هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام ریوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "البرز در سوگ رییس جمهور شهید " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "البرز در سوگ رییس جمهور شهید "، کلیک کنید.