افزایش 2 درصدی بارندگی ها در استان زنجان – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

افزایش 2 درصدی بارندگی ها در استان زنجان - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

محمدرضا رحمان نیا در گفت وگو با خبرنگار برای شما، از افزایش 2 درصدی میزان بارندگی ها در استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: آمار احصا شده حاکی از آن است که از ابتدای امسال تاکنون به میزان 220 میلی متر بارندگی در استان اتفاق افتاده است.

وی با یادآوری اینکه در حال حاضر آسمان اغلب مناطق استان نیمه ابری است، اظهار کرد: این در حالی است که از بعد از ظهر امروز بر میزان ابرها افزوده شده و وزش باد نسبتاً شدید نیز پدیده دیگر جوی در استان خواهد بود.

رحمان نیا با اشاره به اینکه طبق پیش بینی های به عمل آمده، بارش های پراکنده و رگباری به همراه وقوع رعد و برق در برخی از نواحی به ویژه ارتفاعات طی بعد از ظهر امروز دور از ذهن نیست، خاطرنشان کرد: وقوع بارندگی در روزهای جمعه هفته جاری و شنبه هفته آینده محتمل است.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان در ادامه از ورود سامانه بارشی جدید به استان طی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده خبر داد و تصریح کرد: دمای هوای استان تا صبح فردا کمی سرد شده اما از روز شنبه شاهد افزایش دمای هوای استان خواهیم بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش 2 درصدی بارندگی ها در استان زنجان – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش 2 درصدی بارندگی ها در استان زنجان – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.