اسکورسیزی همبازی آل پاچینو شد

ستاره هالیوودی مشهور دیگری که احتمالا در ونیز حضور خواهد داشت، جانی دپ است که سابقا برای نقش جک اسپارو در فرنچایز «دزدان دریایی کاراییب» و اخیرا برای دادگاه معروف طلاقش از امبر هرد در صدر خبر ها بوده.

اسکورسیزی همبازی آل پاچینو شد

آفتاب نیوز :

ستاره هالیوودی مشهور دیگری که احتمالا در ونیز حضور خواهد داشت، جانی دپ است که سابقا برای نقش جک اسپارو در فرنچایز «دزدان دریایی کاراییب» و اخیرا برای دادگاه معروف طلاقش از امبر هرد در صدر خبر ها بوده. او سال گذشته، بعد از جریان دادگاهش، با نقش پادشاه لویی پانزدهم در فیلم «ژان دو بری» به کن 2023 آمد و امسال ساخته جدیدش را با عنوان «مودی» به ونیز می آورد که درامی زندگینامه ای درباره آمادیو مودیلیانی، نقاش و مجسمه ساز ایتالیایی که بیشتر در پاریس روزگار گذراند، است. نقش مودیلیانی را ریکاردو اسکامارچیو بازی می کند و این فیلم بعد از نیووسترن «شجاع» (1997) که جانی دپ کارگردانی کرد و در آن با مارلون براندو همبازی بود، دومین تجربه کارگردانی این ستاره سینما به شمار می رود.

جولین اشنابل، کارگردان امریکایی آثار ستایش شده ای همچون «لباس غواصی و پروانه» (2007) و «بر دروازه ابدیت» (2018)، فیلم جدیدش را که «در دست دانته» نام دارد با بازی یک دوجین ستاره مشهور از جمله اسکار ایزاک، جیسون موموآ، جرالد باتلر، گال گادوت، فرانکو نرو، جان مالکوویچ و آل پاچینو احتمالا به ونیز خواهد آورد. نکته جالب فیلم حضور مارتین اسکورسیزی در نقش مرشد و راهنمای دانته آلیگری است. اسکورسیزی قبلا در فیلم «رویاها» (1990) به کارگردانی آکیرا کوروساوا نقش ون گوگ را بازی کرده بود. وی همچنین یکی از تهیه کنندگان اجرایی فیلم اشنابل است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسکورسیزی همبازی آل پاچینو شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسکورسیزی همبازی آل پاچینو شد"، کلیک کنید.