احیای واحدهای راکد و نیمه فعال اولویت دولت است

احیای واحدهای راکد و نیمه فعال اولویت دولت است

برای شما/لرستان معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: احیای واحدهای راکد و نیمه فعال از اولویت های اصلی دولت است.

محسن منصوری امروز (18 اردیبهشت ماه) در حاشیه بازدید از کارخانه پارسیلون خرم آباد، اظهار کرد: این کارخانه زیرساخت خوبی داشت، اما در سال های گذشته تعطیل شد و اکنون بانک های دولتی سهامدار و مالک آن هستند. با توجه به اینکه این کارخانه قابلیت احیا دارد، در اولین فرصت در جلسه ستاد نهضت احیا مطرح و مسایل آن بررسی می شود.

او ادامه داد: پیگیری مصوبات سفر رییس جمهوری در دستور کار است و از مجموع مصوبات دور اول با همت دستگاه ها، بیش از هفت هزار میلیارد تومان منابع وارد استان شده که در پروژه های مختلف در عملیات و اقدامات مختلف هزینه شده است.

وی بیان کرد: تاکنون 57 پروژه به طور 100 درصد عملیاتی و اجرایی شده و بخشی از پروژه ها در مدار اجراست.

منصوری افزود: احیای واحدهای راکد و نیمه فعال از اولویت های اصلی دولت است و این واحد با همین هدف توسط دولت در سطح ملی بررسی می شوند تا از بلاتکلیفی خارج شوند. در این راستا، یا به بخش خصوصی واگذار خواهند شد یا بانک های عامل باید آنها را فعال کنند.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احیای واحدهای راکد و نیمه فعال اولویت دولت است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احیای واحدهای راکد و نیمه فعال اولویت دولت است"، کلیک کنید.