احتمال تمدید قرارداد علیرضا جهانبخش با فاینورد قوت گرفت – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

احتمال تمدید قرارداد علیرضا جهانبخش با فاینورد قوت گرفت - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار برای شما، علیرضا جهانبخش ملی پوش ایرانی تیم فوتبال فاینورد که قراردادش با این باشگاه تا انتهای فصل جاری است، در گفت وگو با سایت ESPN خبر از احتمال تمدید قرارداد خود با فاینورد داد.

در مطلب این سایت آمده است: جهانبخش پس از ترک باشگاه برایتون انگلیس با قراردادی به ارزش یک میلیون یورو راهی فاینورد شد و در 3 فصل حضور خود در این تیم، 105 بازی انجام داد و آمار 17 گل و 16 پاس گل را از خود به ثبت رساند.

جهانبخش در گفت وگو با سایت ESPN اظهار داشت: از اینکه بگویم در آینده در کدام تیم بازی خواهم کرد، بسیار سخت است. مدیربرنامه های من در حال مذاکره با مدیران فاینورد است و از نظر روحی و جسمی خودم را در بالاترین سطح می بینم.

او ادامه داد: 3 سال باشکوه را در فاینورد گذراندم و لحظات بسیار خوبی را سپری کردم اما نمی دانم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احتمال تمدید قرارداد علیرضا جهانبخش با فاینورد قوت گرفت – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احتمال تمدید قرارداد علیرضا جهانبخش با فاینورد قوت گرفت – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.