احتمال تردد تاکسی های برقی از اسفند ماه

احتمال تردد تاکسی های برقی از اسفند ماه

مدیر طرح خودروهای برقی وزارت صمت از آغاز تردد تاکسی های برقی در آینده نزدیک، در پی دریافت پلاک مختص خودروهای تاکسی (ت) خبر داد.

به گزارش برای شما، حسن کریمی سنجری در گفت وگویی، اظهار کرد: یک ایستگاه شارژ خودروهای برقی در مرکز شهر (جنب تاکسیرانی میدان انقلاب)، به لحاظ ذخیره برق، مجهز است و دارای برق است.

مدیر طرح خودروهای برقی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: خودروهای برقی که اخیرا در همین محل رونمایی شدند، به زودی پلاک “ت” خود را دریافت می کنند و در اختیار سازمان تاکسیرانی قرار خواهند گرفت و آماده تردد در سطح شهر هستند. به محض اینکه خودروهای مربوط به ایستگاه مذکور، پلاک خود را از وزارت کشور دریافت کنند، فعالیت آن ایستگاه آغاز خواهد شد.

وی تاکید کرد: احتمالا این اتفاق در اسفند ماه رخ خواهد داد.

پایان خبر برای شما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احتمال تردد تاکسی های برقی از اسفند ماه" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احتمال تردد تاکسی های برقی از اسفند ماه"، کلیک کنید.