اجرای پویش «باانرژی» در لرستان/ مشترکان کم‌مصرف پاداش می‌گیرند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

اجرای پویش «باانرژی» در لرستان/ مشترکان کم‌مصرف پاداش می‌گیرند - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری برای شما – گروه استان‌ها: هرساله با آغاز فصل گرما و افزایش استفاده از وسایل برقی، نگرانی‌ها پیرامون احتمال وقوع خاموشی قوت می‌گیرد.

اما در این میان مشترکان می‌توانند با صرفه‌جویی‌های اندک در مصرف برق، رعایت پیک مصرف برق و برنامه‌ریزی برای توزیع زمانی استفاده از وسایل برقی در طی روز، دغدغه‌های خود و مسئولان را نسبت به خاموشی در فصل تابستان برطرف کنند.

اجرای پویش «باانرژی» برای مدیریت مصرف در لرستان

توجه به این نکته لازم است که مردم نقش اساسی در مدیریت مصرف برق و کاهش احتمال وقوع خاموشی را برعهده دارند؛ لذا نهادهای ذی‌ربط به دنبال فرهنگ‌سازی در این زمینه و اعمال سیاست‌های تشویقی برآمده‌اند.

شرکت‌های توزیع برق در استان‌های مختلف کشور همواره در طول سال مشترکین کم‌مصرف خود را مورد تشویق قرار می‌دهند تا این امر به‌عنوان یک الگو در جامعه نهادینه شود.

درعین‌حال رعایت مصرف برق در بخش‌های دیگر از جمله کشاورزی و صنعت نیز از مسائل مهمی است که باید برای مدیریت مصرف در این بخش‌ها نیز برنامه‌ریزی جدی در دستور کار دستگاه‌ها قرار بگیرد.

مهران امیری مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان صبح امروز دوشنبه در نشست با خبرنگاران، اظهار داشت: سال گذشته بر اساس صرفه‌جویی صورت‌گرفته از سوی مشترکان برق، پاداش به آنها پرداخت کردیم.

وی با بیان اینکه امسال شرکت توزیع برق لرستان هم‌زمان با سراسر کشور پویش «باانرژی» را با همکاری اپراتورهای تلفن همراه در دستور کار قرار داده است، عنوان کرد: از طریق پیامکی که برای مشترکان ارسال می‌شود و یا با شماره‌گیری #۱۵۲۱ * می‌توان وارد این برنامه کاربردی شد و این برنامه مشترکان را راهنمایی می‌کند.

اهدای ۳۰۰ خودرو به مشترکان کم‌مصرف

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان با تأکید بر اینکه مشترکانی که برق مصرفی آنها ۱۵ درصد کاهش پیدا کند و یا بالای ۱۰ درصد کاهش داشته باشند شامل دریافت جوایز خواهند شد، گفت: در این راستا اهدای ۳۰۰ خودرو به مشترکان کم‌مصرف و شرکت‌کننده در این پویش در سراسر اهدا خواهد شد.

امیری، بیان داشت: در سه ماه تابستان، یک خودرو سهمیه هر استان است، این خودرو هم به مشترکانی اهدا می‌شود که بیشترین صرفه‌جویی در مصرف داشته باشند.

وی ادامه داد: در کنار اهدای خودرو، جایزه‌های ۱۰۰ میلیونی، ۱۰ میلیونی، کمک‌هزینه خرید لوازم‌خانگی و… نیز وجود دارد.

مدیرعامل شرکت برق لرستان با بیان اینکه ۷۵ درصد مشترکان برق ما جز مشترکان کم‌مصرف هستند و می‌توانند در این پویش شرکت کنند و این جوایز شامل حالشان شود، گفت: مشترکان بد مصرف ما که ۲.۵ برابر الگو را مصرف می‌کنند، شاید پنج درصد هم نباشد.

امیری با بیان اینکه هر مشترک برق نیز نسبت به میزان مصرف برق خودش در سال گذشته مورد مقایسه قرار می‌گیرد و با سایر مشترکان مقایسه نمی‌شود، عنوان کرد: برنامه‌ها دراین‌رابطه از ۱۵ خرداد شروع و تا پایان شهریورماه ادامه دارد.

وی تأکید کرد: این پویش هزار و ۵۰۰ جایزه ۱۰۰ میلیونی، ۱۵ هزار جایزه ۱۰ میلیونی و ۱۵۰ هزار جایزه یک‌میلیونی دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای پویش «باانرژی» در لرستان/ مشترکان کم‌مصرف پاداش می‌گیرند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای پویش «باانرژی» در لرستان/ مشترکان کم‌مصرف پاداش می‌گیرند – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.