آغاز جشنواره ایران آینده ۴ در فرهنگسرای خاوران – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

آغاز جشنواره ایران آینده ۴ در فرهنگسرای خاوران - خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری برای شما، جشنواره «ایران آینده ۴» یک تجربه فرهنگی و آموزشی متمایز برای نوجوانان است که با ایجاد فضایی همراه با نشاط و مهارت، طراحی شده است.

این جشنواره با ترکیب سرگرمی و یادگیری، ضمن ارائه فرصت‌هایی برای استعدادیابی، محیطی را برای نوجوانان فراهم می‌آورد که در آن بتوانند مهارت‌ها و علایق خود را کشف و در مسیر رشد آن حرکت کنند.

تقویت مهارت، شکوفایی استعدادهای نوجوانان، ترویج فرهنگ ملی و مذهبی، افزایش قدرت تصمیم‌گیری و همچنین آشنایی با مسائل سیاسی و اجتماعی از جمله اهداف این برنامه است که از روز گذشته (سی ام خرداد) آغاز تا پنجم تیر ماه در فرهنگسرای خاوران در منطقه ۱۵ تهران برگزار می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز جشنواره ایران آینده ۴ در فرهنگسرای خاوران – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز جشنواره ایران آینده ۴ در فرهنگسرای خاوران – خبرگزاری برای شما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.