«آذرپیک» راهی زندان شد/ نشر اکاذیب، تهدید اشخاص و 8 شاکی خصوصی در پرونده است

«آذرپیک» راهی زندان شد نشر اکاذیب، تهدید اشخاص و 8 شاکی خصوصی در پرونده است

براساس حکم صادره صفورا آذرپیک بابت پنج فقره نشر اکاذیب و همچنین تهدید اشخاص و بی توجهی به مقررات قانونی و حقوق سایر افراد جامعه به حبس محکوم شده است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری برای شما، روند قضایی پرونده دیگر صفورا آذرپیک با 8 شاکی خصوصی نیز در حال بررسی است.

در پی قطعی شدن حکم قضایی صفورا آذرپیک این فرد جهت اجرای احکام صادره وارد زندان شد. 

براساس حکم صادره صفورا آذرپیک بابت پنج فقره نشر اکاذیب به تحمل 2 سال حبس تغزیری و پرداخت جریمه نقدی و اعاده حیثیت از شکات از طریق عذرخواهی از ایشان در یکی از روزنامه های رسمی و بابت پنج فقره جرم افترا نسبت به شکات به پرداخت جزای نقدی محکوم شده است. 

همچنین این فرد بابت جرم تهدید به تحمل یک سال حبس تعزیری محکوم شده است. 

براساس حکم صادره، متهم به جهت بی توجهی به مقررات قانونی و حقوق سایر افراد جامعه، نوع جرایم ارتکابی و خسارات ناشی از آن جهت تکمیل کیفر اصلی به ممنوعیت فعالیت در رسانه های اجتماعی به مدت دو سال و  انتشار حکم محکومیت قطعی در رسانه رسمی محکوم شده است.

براساس مفاد پرونده صبا آذرپیک در این پرونده، 7 شاکی خصوصی دارد. 

روند قضایی پرونده دیگر صفورا آذرپیک با 8 شاکی خصوصی نیز در حال بررسی است و حکم نهایی آن صادر نشده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«آذرپیک» راهی زندان شد/ نشر اکاذیب، تهدید اشخاص و 8 شاکی خصوصی در پرونده است" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«آذرپیک» راهی زندان شد/ نشر اکاذیب، تهدید اشخاص و 8 شاکی خصوصی در پرونده است"، کلیک کنید.