آتش‌سوزی ۲ کارگاه در مشهد یک فوتی و هفت مصدوم برجا گذاشت

آتش‌سوزی ۲ کارگاه در مشهد یک فوتی و هفت مصدوم برجا گذاشت

آفتاب‌‌نیوز :

آتشپاد دوم حسن نجمی شامگاه چهارشنبه افزود: عصر امروز آتش سوزی در کارگاه تولید مبل و سرایت حریق به کارگاه مجاور آن در جاده ابلق خیابان تلاش گزارش شد که ۳۰ دستگاه خودرو اطفای آتش و یکصد آتش نشان از ۱۴ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه آتش سوزی در ۲ کارگاه تولید مبل به مساحت ۲ هزار متر مربع رخ داد، ادامه داد: حدود ۳۰ کارگر در این مجموعه مشغول به کار بودند که هفت نفر به علت شدت مصدومیت تحویل عوامل اورژانس شدند و یک نفر جان خود را از دست داد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد خاطرنشان کرد: عملیات اطفای این آتش سوزی گسترده تا ساعت ۱۷ ادامه داشت و جستجو برای پیدا کردن جسد فرد متوفی تا ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه به طول انجامید.

یکهزار و ۶۰۰ آتش نشان در مشهد خدمت‌رسانی می‌کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش‌سوزی ۲ کارگاه در مشهد یک فوتی و هفت مصدوم برجا گذاشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش‌سوزی ۲ کارگاه در مشهد یک فوتی و هفت مصدوم برجا گذاشت"، کلیک کنید.